اخبار شهرستان شهریار،تاریخچه شهرستان شهریار،اخبار فردوسیه،وحیدیه مناطق اطراف.عکسهایی از شهریار،انگور
کشف 60 فقره سرقت و دستگیری 3 سارق و مالخر در غرب استان تهران
غرب استان تهران - خبرگزاری مهر: رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران، از دستگیری 3 سارق و مالخر خبر داد و گفت: سارقان کابل های مخابرات و برق در بازجویی های پلیس به 60 فقره سرقت نیز اعتراف کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر سرهنگ خدادادی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق و مخابرات در شهرستان شهریار، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی پلیس آگاهی استان قرار گرفت که در این راستا با تلاش ماموران انتظامی پلیس آگاهی وشهرستان شهریار، سارقی در روستای فرارت شهرک وحیدیه شهریار دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

وی ادامه داد: با آغاز تحقیقات فنی و تخصصی پلیس از سارق دستگیر شده، وی به 60 فقره سرقت سیم برق و مخابرات با همدستی فردی دیگر ساکن فرارت اعتراف کرد و در بازجوئی پلیس گفت: اموال مسروقه را پس از سرقت و سوزاندن سیم مسی، به یک ضایعاتی در فردوسیه می فروخته که با هماهنگی مقام قضایی مالخر نیز در فردوسیه شهریار دستگیرشد.

این گزارش حاکیست در مرحله دیگری از عملیات پلیس، سارق دوم در شهرک وحیدیه شهریار دستگیر وجهت تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی استان منتقل شد و بدنیال آن 3 سارق و مالخر پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

کشف 2 محموله کالای قاچاق 49 میلیون ریالی در غرب استان تهران

با تلاش مأموران انتظامی پلیس آگاهی غرب استان تهران، 2 محموله سوخت، سیگار و داروی قاچاق به ارزش 49 میلیون ریالی کشف و 2 نفر دستگیر شدند.

در راستای مبارزه با قاچاق کالا در غرب استان تهران ، مأموران انتظامی پلیس آگاهی غرب استان تهران، با گشت زنی در سطح شهرستانهای غرب استان تهران بویژه شهرستان شهریار، در بازدید وکنترل واحدهای صنفی 7 هزار و 200 نخ سیگار قاچاق به ارزش 10 میلیون و800 هزار ریال را کشف کردند.

این گزارش حاکیست در عملیات دیگری پلیس غرب استان تهران، در بازدید از یک واحد عطاری در اسد آباد موفق به کشف 975 عدد انواع لوازم آرایشی و بهداشتی شامل مختلف کرم، ژل، صابون قاچاق شدند که ارزش لوازم بهداشتی قاچاق 39 میلیون ریال بود و 2 متهم پس از تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی شهرستان شهریار معرفی شدند.

دستگیری 2 سارق زورگیر در غرب استان تهران

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران اظهار داشت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی غرب استان تهران، سارقان زورگیری که با تهدید سلاح سرد گوشی تلفن همراه و وجوه نقد را از شهروندان به سرقت برده بودند در کمتر از 6 ساعت دستگیر و به چهار فقره سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ منصور خدادادی ادامه داد: مأموران انتظامی در حین گشت زنی در یکی از خیابانهای شهرستان قدس بودند که فردی سراسیمه به گشت انتظامی مراجعه کرده وخبر از یک زورگیری وخفت گیری می دهد، با گرفتن مشخصات سارقان از مالباخته و تداوم گشت زنی در محدوده های اطراف محل سرقت در کمتر از 6 ساعت دو سارق که هر دو ساکن شهرستان قدس بودند، دستگیر شدند.

این مسئول افزود: با انتقال سارقان به پلیس آگاهی، متهمان در بازجوئیهای پلیس به چهار فقره سرقت و زورگیری در شهرستان قدس اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

کارگر سابق، سارق 70 میلیون ریالی پمپ بنزین در غرب استان تهران

رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران اظهار داشت: شهروندی با ارائه مرجوعه قضائی از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم اعلام کرد که مدتی قبل از خرداد ماه سال جاری متوجه کسری حساب مربوط به جایگاه پمپ بنزین خود شده و در این خصوص موضوع را از کارکنان و متصدیان حسابداری پیگیری و نتیجه ای عاید نشده و حتی موضوع منجر به بروز اختلاف در بین کارکنان و سوء ظن به یکدیگر شده بود.

سرهنگ تراب نوراللهی ادامه داد: شاکی در اظهارات خود به پلیس گفت: با توجه به افزایش کسری حساب تا 70 میلیون ریال و بروز مشکلات عدیده در قرادادها و تعهدات، ناگزیر از اعلام شکایت به مراجع قضائی و انتظامی شده و درخواست احقاق کردم.

این مسئول گفت: بلافاصله با دریافت شکایت و حسب دستور قضائی صادره مراتب از طریق دایره مبارزه با جرائم و عملیات پلیس فتا مورد پیگیری قرار گرفت و با اقدامات تخصصی و فنی بعمل آمده و استعلامات انجام شده، در نهایت مسیر برداشت و هزینه مبالغ کشف و سارق حساب پمپ بنزین در شهریار مورد شناسائی قرار گرفت که متعاقب آن طی هماهنگی با مرجع قضائی و اخذ نیابت قضائی از دادسرای رباط کریم به دادسرای شهریار، متهم طی یک عملیات پلیسی دستگیر و به پلیس فتا دلالت داده شد.

سرهنگ نورالهی عنوان کرد: متهم برغم ارائه شواهد و دلایل، مستندات علمی و فنی ناگزیر به اعتراف شده و اعلام داشت: مدت زمان کمی در جایگاه پمپ مذکور مشغول فعالیت بودم که به طرز ماهرانه ای به رمزهای مربوط به حساب جایگاه دسترسی پیدا کرده و پس از اتمام قرار داد در جایگاه و بعلت نیازهای زندگی دچار وسوسه شده و به دفعات مختلف مبادرت به برداشت غیر مجاز و هزینه از این حساب کردم.

دستگیری سارق مغازه لوام خانگی در شهرستان اسلامشهر

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر غرب استان تهران اظهار داشت: با مراجعه فردی به کلانتری 16 موسی آباد اعلام سرقت لوازم داخل مغازه اش توسط افراد ناشناس، شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری قرار گرفت و ماموران کلانتری با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و بررسی سرنخ های موجود به فردی دارای سابقه سرقت مظنون شدند.

سرهنگ پاسدار نورائی ادامه داد: تیم رسیدگی به پرونده با انجام یک سری کار اطلاعاتی، مخفیگاه سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مقامات قضائی در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند و در بازجوئی های به عمل آمده متهم با توجه به شواهد و مدارک موجود به سرقت شبانه لوازم از مغازه اعتراف که در این رابطه اموال مسروقه در محل اختفای وی کشف و به مالباخته تحویل داده شد.

دستگیری 5 سارق به عنف مشتریان بانک با 10 فقره سرقت در غرب استان تهران

فرمانده انتظامی شهرستان قدس غرب استان تهران اظهار داشت: در پی وصول چندین فقره اعلام سرقت از مشتریان بانک موضوع با جدیت بیشتر در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت و با تشکیل یک تیم عملیاتی در جهت شناسایی و دستگیری عاملین اقدام شد.

سرهنگ کرم محمدی ادامه داد: طی تحقیقات میدانی از مالباختگان و دوربینهای بانک، شیوه و شگرد سرقت از مالباختگان مشخص شد بدینگونه که سرقتها توسط چند نفر و بوسیله یک دستگاه موتورسیکلت و عمدتا در زمانهای خلوت خصوصا ظهرها انجام می شده که در راستای دستگیری سارقان، مشخصات آنها در اختیار واحدهای گشتی پلیس قرار گرفت.

وی عنوان کرد: با تلاش شبانه روزی پلیس و اجرای طرحهای ایست و بازرسی، سرانجام موتورسیکلت مربوطه در سطح شهر جلوی یکی از بانکها مورد شناسایی قرار گرفته وپس از دستگیری سرنشین مورتوسیکلت، وی جهت تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل شد و در بازجویهای فنی پلیس از متهم، مشخصات چهار همدست دیگر سارق نیزبدست آمد.

این مسئول گفت: طی عملیات دیگر هر چهار نفر در منازل خود در شهرستان قدس دستگیر شدند و سارقان در بازجوئیهای پلیس به 10 فقره سرقت از مشتریان بانک اعتراف و از آنان 6 دستگاه گوشی همراه، مقادیری وجه نقد و زیور آلات و مدارک شناسایی مالباختگان کشف و ضبط شد.

دستگیری یک مالخر و کشف اموال مسروقه به ارزش 15 میلیون ریال در بهارستان

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان غرب استان تهران اظهار داشت: در پی کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه فردی در محله نسیم شهر، اقدام به خرید و فروش اموال مسروقه خودرو می کند، مراتب در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ داود عبدالمالکی ادامه داد: در این راستا مأموران با انجام یک سری اقدامات کنترلی نامحسوس و اجرای عملیات تعقیب و مراقبت،موفق به شناسائی مالخر اموال مسروقه در نسیم شهر شده وطی عملیاتی مالخر بنام "امید- الف" دستگیر شده و در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: با تحقیقات به عمل آمده از متهم مشخص شد که وی با همدستی فردی دیگر در یک مغازه صافکاری، خودروهای سرقتی را اوراق کرده و تجهیزات جانبی آنها از قبیل ضبط صوت، باند، لنت ترمز، چراغ های خودرو، دستگاه انژکتور، برف پاک کن، روکش صندلی و... را به فروش میرسانده است.

این مسئول افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی اکیپی از مأموران پلیس آگاهی شهرستان بهارستان پس از شناسائی منزل همدست مالخر، با ورود به منزل متهم ودستگیری وی، در بازرسیهای بعمل آمده بخش قابل توجهی از تجهیزات مسروقه خودرو به ارزش پانزده میلیون ریال را کشف و ضبط کردند.

کشف 70 فقره سرقت و دستگیری دو سارق ومالخر در غرب استان تهران

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در شهرستانهای تابعه غرب استان تهران ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی پلیس آگاهی استان قرار گرفت که در این راستا با تلاش ماموران انتظامی شهرستان شهریار غرب استان تهران، سارقی ساکن نسیم شهر توسط کلانتری 14 شاهدشهر دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

سرهنگ خدادادی افزود: با آغاز تحقیقات فنی و تخصصی پلیس از سارق دستگیر شده ،وی به 70 فقره سرقت داخل خودرو در شهرهای شاهدشهر، صباشهر و وحیدیه اعتراف کرد و گفت با شکستن شیشه خودروهایی که فاقد تجهیزات ایمنی بوده اموال با ارزش داخل خودرو از جمله ضبط و پخش، وجوه نقد، کیف وسایر اقلام را سرقت می کرده که در ادامه بازجویی پلیس، مالخری که اموال مسروقه را از متهم خریداری می کرده، مورد شناسایی قرار گرفت.

این مسئول عنوان کرد: با شناسائی مالخر و اخذ نیابت قضایی از سوی دادسرای شهرستان بهارستان، ماموران انتظامی موفق به دستگیری مالخر در نسیم شهر شده و در بازرسی از مغازه مالخر نیز 60 دستگاه لوازم وقطعات خودرو از قبیل ضبط وپخش، پنل، باند و ... را کشف می کنند، سارق و مالخر نیز پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.


+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و ششم آذر ۱۳۹۱ساعت 20:2  توسط امیرحسین نفریه | 
 
صفحه نخست
پروفایل مدیر وبلاگ
پست الکترونیک
آرشیو وبلاگ
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
سلام خدمت شما کاربران گرامی هدف وبلاگ شهریارما توضیح و معرفی در مورد شهرستان شهریار و بعضی از مناطق اطرافشه که امیدوارم بتونم این کار رو خوب انجام بدم.و خوش حال میشم چیزهایی که این وب کم داره رو بهم بگید تا درستش کنم.

امید دارم همیشه سالم و تندرست باشید.

نوشته های پیشین
هفته دوم آبان ۱۳۹۲
هفته دوم مرداد ۱۳۹۲
هفته اوّل تیر ۱۳۹۲
هفته چهارم خرداد ۱۳۹۲
هفته سوم خرداد ۱۳۹۲
هفته دوم خرداد ۱۳۹۲
هفته اوّل خرداد ۱۳۹۲
هفته دوم فروردین ۱۳۹۲
هفته چهارم اسفند ۱۳۹۱
هفته سوم اسفند ۱۳۹۱
هفته چهارم بهمن ۱۳۹۱
هفته اوّل بهمن ۱۳۹۱
هفته چهارم دی ۱۳۹۱
هفته سوم دی ۱۳۹۱
هفته دوم دی ۱۳۹۱
هفته اوّل دی ۱۳۹۱
هفته چهارم آذر ۱۳۹۱
هفته دوم آذر ۱۳۹۱
هفته چهارم آبان ۱۳۹۱
آرشیو موضوعی
عکس های هیئت خادمان حسین (ع)
تاریخچه فردوسیه
دانلود آهنگ های محرم
عکس های گروه تعزیه خوانان فردوسیه
اخبار شهریار
عکسهای مکان هایی در شهریار
تاریخچه شهرستان شهریار
عکسهای شهرستان شهریار
پیوندها
دنیای بی جواب
شهریار و دیدنی هایش
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM